The first Social Media - Instagram Challenge

Search the best of two profiles or locations

Profiles Search Locations Search
pogradec top hastag media
🌈 #Struge #Oher #ShenNaum #MuzeuIKockave #Pogradec 🌈 🌸Date 31-01 Tetor & cdo fundjave🌸 ⭐Hotel Exlusive 3* / Diplomat 3*- 45Euro/personi ⭐Hotel Mirage 4*- 55 Euro/personi 💢Te perfshira ne cmim : 🐾Transporti me automjet komod 🐾Akomodimi ne baze te Hotelit 🐾Mengjesi dhe Darka 🐾Pishina dimerore (Hotel Mirage) ☎ Per Rezervime: +355 682059020/ +355 664000016 ✉️👍Ose na shkruani ne Inbox 📍: Rruga e Durresit , perball bllokut te ambasadave, (20m siper gjimnazit Qemal Stafa
Over 250 families in Albania enjoyed Udhiyyah this year. Forty five sheep were sacrificed for families in #Elbasan, #Pogradec & #Korce. #Qurbani
Dagje Albanie #albany #pogradec #citytrip #balkantrip #hollydays #balkan #eurotrip #collorfull #instalike #wonderlust #toerist #bakfiets #like4likes #canon #tamron #streetfoto #streetlive #streetphotography
This place is so amazing, perfect for spending hours thinking about your life.💓 ______________________________________ #albania #pogradec #lifestyle #lifestylephotographer #photoshoot #fblogger #fashionblogger #fashion #fashionph #fashionphotography #pimkie #tallyweijl #hm #bloglifestyle #blogging #blogger #tb #tbt #back #longhairdontcare #hairstyles #longhair #hairbyme
Ohrid Lake in Pogradec, Albania🌸 #pogradec #ohrid #lake #albania #shqiperia #travrl #travelblogger #travelph #followme
Mengjes... #photographerlife #photoshoot #photographer #blackandwhiteonly #photografy #landscapephotography #lakeohrid #pogradec #photooftheday #photooftheweek
~ Gjirokastra ! Keep on using our 👉 hashtag • • • --------------------------------------------------------------------------Tag #instalbaniaofficial --------------------------------------------------------------------------🏆Photo from @arbinina.photography --------------------------------------------------------------------------#beautifuldestinations #total_city #citypicz #ourplanetdaily #freedomthinkers #theglobewanderer #splendid_urban #wonderful_places #artofvisuals #ok_streets #colourful #landscape #pocket_yworld #nakedplanet #landscape_captures #yallersitalia #sunset #living_europe #theweekoninstagram #lonelyplanet #modernoutdoors #beautiful #kings_alltags #instamood #theweekoninstagram #big_shotz #thebest_capteture #communityfirst #welltravelled -------------------------------------------------------------------------- ◼Please show your support to our featured artist and visit their awesome gallery for more outstanding shots◼
Lago di Ohrid, sponda Pogradec, Albania #ohridlake #pogradec #albania #shqiperia
Sorgenti di Drilon, Pogradec, Albania #drilon #pogradec #albania #shqiperia
Sorgenti di Drilon, Pogradec, Albania #drilon #pogradec #albania #shqiperia
Tra Pogradec e Korce...una cascata si improvvisa a due passi dalla carreggiata #pogradec #korce #korca #albania #shqiperia
Nexhmije be like: Je kaq e embel dhe e bukur, je tamam per Spac 💜 #1983 #pogradec
#repost @agne_sa Pogradec 🙈 #pogradec #city #sea #lovethis #bestplace #sky #blue #worldwidekosovo
🍃🌾#tree #lagodiocrida #ohridsee #albania #pogradec
Lake Ohrid / Pogradec #ohrid #lake #pogradec #landscape #nature #albania
A short story of Albanian friendliness. 🇦🇱🙋🏽‍♂️ I was travelling from Tirana to Pogradec to cross the Macedonian border. The bus stopped in a restaurant and I started to chatting with a guy he was travelling in the same direction. Elio was travelling with his mother, they invited me for dinner. 🤗 He told me that they were in Tirana to get the american visa. Only his mother got it, but he was not disappointed, as he is studying economics and planning to continue it in the EU somewhere. (Fact: 3 million Albanians living in the country and about 4 million abroad) He also told me and I heard from other youngs as well that most of them want to leave the country because of the economic situation and the really low salaries. In Pogradec Elio and his cousing took me to the boarder. I was delightes, imagine that situation. Thank you @elio_elmasllari again! 🇦🇱🙏🚍#albania #pogradec #hodysco #scwarzkopfstiftung #travel #journey #goodvibes
Ohrid lake such a wonderful natyre gift🚣‍♂️🚣‍♀️😊 #albania #pogradec #travelalbania #visitalbania #explorealbania #instatravel #travelgram #unesco #heyalbania
Autumn 🌳🍁 #Pogradec #myalbania #photography #s8plusphotography #samsung
Environmemt #pogradec #lake #green #nature #bird #environment #save ? #no #people #canon #sky #sunsets #sun #september #green #vscocam
Infiltration #pogradec #lake #landscape #calm #farming #mining #green #landscape #photography #canon #caos #sunsets #sun #sky #albania #alternative
pogradec news hastag media
#lin #pogradec #drilon #svetinaum
Stop terrorit shteteror ne Shkoze! Shtetrrethim ne Shkoze. Qindra police e bandite me uniforme kane rrethuar Shkozen dhe banoret e saj, qe po mbrojne shtepite e tyre nga arbitrariteti dhe dhuna shteterore. Policia ka bllokuar linjat e autobuzave. U bej thirrje mediave te mos bllokojne lajmet por te qendrojne ne anen e viktimave! sb #SaliBerisha #PartiaDemokratike #LulzimBasha #LulzimBashaKryeminister #Shqiperi #Shqiperia #Tirane #Shkoder #Kukes #Tropoje #Diber #Durres #Lezhe #Kavaje #Kruje #Tepelene #Gjirokaster #Sarande #Vlore #Fier #Pogradec
could be worse 🇦🇱 #albania #pogradec #ktm #adventure
🍁 #qendropozitiv #piano #keys #sing #rikendim #klodiakendon #klodiacovers #cover #instacover #medaljonkujtimesh #louane #maman #music #pogradec #shqip #albanian #albaniansong #louaneemera #albaniancover #albanian #staypositive #gm #instamusic #karaoke #ballad #albania
- - #fog #maunten #maliithate #morning #morninglight #nature #landscape #tree #travel #trip #onasignment #photography #picoftheday #mobilephotography #everydayphoto #blackandwithe #bwphotography #monochrome #streetphotography #streetlife #instadaily #instagood #pogradec #albania
Gjatë dasmës 😊 #Sekuence #Live #music #love #korg #4 #X #band #Video #Pogradec #Klajdfeer 😊 #Renatozeqollari ✅ Video @danielshkullaku Sax: Gjergji Ibrahimi Kitarë : Bujar Vesho
#pogradec #albania #2017 #calm #beautifulview #loveit
🐾#Struge #Oher #ShenNaum #MuzeuIKockave #Pogradec 🐾 ♨️Date 31-01 Tetor & cdo fundjave ⭐Hotel Exlusive 3* / Diplomat 3*- 45Euro/personi ⭐Hotel Mirage 4*- 55 Euro/personi 💢Te perfshira ne cmim : 💎Transporti me automjet komod 💎Akomodimi ne baze te Hotelit 💎Mengjesi dhe Darka 💎Pishina dimerore (Hotel Mirage) ☎ Per Rezervime: +355 682059020/ +355 664000016 ✉️👍Ose na shkruani ne Inbox 📍: Rruga e Durresit , perball bllokut te ambasadave, (20m siper gjimnazit Qemal Stafa
#Pogradec #Food #Heaven #tourism #hiking #travel #TrojetShqiptare #Albania #Kosovo #Iliria #archeology #antiquity #Shqipëria #illyria #Treasure #diving #fishing #rafting #swimming #meditate #canoeing #virginbeach
#Pogradec #Food #Heaven #tourism #hiking #travel #TrojetShqiptare #Albania #Kosovo #Iliria #archeology #antiquity #Shqipëria #illyria #Treasure #diving #fishing #rafting #swimming #meditate #canoeing #virginbeach
#Pogradec #Food #Heaven #tourism #hiking #travel #TrojetShqiptare #Albania #Kosovo #Iliria #archeology #antiquity #Shqipëria #illyria #Treasure #diving #fishing #rafting #swimming #meditate #canoeing #virginbeach
Where have you been more Lin? #lin #pogradec #beautifulalbania #visitalbania #villagelife
Relaksi ne liqenin e Drilones ne Pogradec. #pogradec#drilona#albania#relax#nice#place#albanian#shqiperiaime#shqiperia#albaniasbeauty#visit#places#alb#kosova#maqedonia#shqipetaret
😉❤Fundjave ne #Struge #Oher #ShenNaum #MuzeuIKockave #Pogradec 🌻😎 😄Date 23-24Shtator & cdo fundjave 😎 🏤Hotel Exlusive / Diplomat - 39Euro/personi🤭😊 🏤Hotel Mirage - 49Euro/personi🤭😀 🧐Te perfshira ne cmim : 🚍Transporti me automjet komod 🏚️Akomodimi ne baze te Hotelit 🤤Mengjesi dhe Darka 🏊‍♀️Pishina dimerore (Hotel Mirage) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ 👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni: 📱 +355 66 40 000 46 📱+355 66 20 444 46 ✉ adi.travel.tours@hotmail.com ✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox ✉Skype- adi travel tours 💟INSTAGRAM: @aditraveltours ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Programi : ➡💬Dita e pare Nisja diten e shtune ne oren 07:00 do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes te Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit. Pasi te mbarojne procedurat dogane ne Qafe thane ndalesa e rradhes do te jete ne Qytetin e Ohrit ku do te vizitojme shetitoren kryesore , fortesen e Samuelit dhe atraksionet e tjera turistike qe ky qytet ofron. Me pas do te vazhdojme ne qytetin e Struges ku do te pershkruajme lumin Drin I Zi dhe do te kemi kohe te lire per dreken. Akomodimi ne Hotel konsumimi I darkes. ➡💬Dita e dyte Pas konsumimit te mengjesit do te nisemi perseri drejt qytetit te Ohrit ku do te bejme nje vizite te shkurter ne Gjirin e Eshtrave I vendosur mbi Liqenin e Ohrit një nga liqenet më të vjetra dhe më të thella të Europës, në kufirin mes Maqedonisë dhe Shqipërisë. Kjo zonë ka tërhequr turistë prej shekujsh.. Pas kesaj vizite do te vazhdojme per ne zonen e Shen Naumit ku do te kemi mundesi per viziten ne manastir dhe per te shijuar ambjentin e kendshem prane liqenit te Ohrit. Do te nisemi drejt doganes se tushemishtit dhe do te bejme ndalesen e fundit ne qytetin e Pogradecit ku do te ndalojme ne zonen e Drilonit dhe do te vizitojme fshatin turistik Tushemisht ose ndryshe fshatin e Teto Ollges. Ndalesa ne Pogradec do te jete gjithashtu nje mundesi e mire per konsumimin e drekes. Me pas nisja per ne Tirane me ndalesa te shkurtra per pushim. Fundi I sherbimit tone !
#Apartamente #Pushimi me ‪#Qira #Ditore#Tiranë & #Bregdet (#Pogradec , #Korçë , #Voskopojë , #Vlorë )‬ ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ #Apartments #Short #Term #Rentals in #Tirana & #Pogradec , #Korca , #Voskopoja , #Vlora .
#wonderful #wedding#clip #bride #groom #boat #lake #ohrid #drilon #pogradec #albania #photography #photoshooting #photographer @nestielezi66 #nestielezi_vizionstudio #Contact +355(0)692624611
Emanuela & Almir 💜 Part 2 #byservievent #pogradec
Emanuela & Almir 💜 Part 1 #byservievent #pogradec
🇦🇱guxofshi 🇦🇱⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⇂⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #albanian #albania #korca #pogradec #shqip #shqiperia #shqiperi #photography #bridge #bridges #mission #trip #asm #storm #rain #outdoors #hike #photo #dreamtrip #visualsoflife #discoverglobe #earth #earthpix #awesome_earthpix #discoverglobe #europe #outdoor #naturephotography #nature #artofvisuals #weekly_feature
🍁Vjeshte ne Struge -Oher 🍁 #Struge #Oher #ShenNaum #MuzeuIKockave #Pogradec Date 31-01 Tetor & cdo fundjave 😎 🏤Hotel Exlusive / Diplomat - 39Euro/personi🤭 🏤Hotel Mirage - 49Euro/personi🤭 🧐Te perfshira ne cmim : 🚍Transporti me automjet komod 🏚️Akomodimi ne baze te Hotelit 🤤Mengjesi dhe Darka 🏊‍♀️Pishina dimerore (Hotel Mirage) Programi : 💬Dita e pare Nisja diten e shtune ne oren 07:00 do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes te Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit. Pasi te mbarojne procedurat dogane ne Qafe thane ndalesa e rradhes do te jete ne Qytetin e Ohrit ku do te vizitojme shetitoren kryesore , fortesen e Samuelit dhe atraksionet e tjera turistike qe ky qytet ofron. Me pas do te vazhdojme ne qytetin e Struges ku do te pershkruajme lumin Drin I Zi dhe do te kemi kohe te lire per dreken. Akomodimi ne Hotel konsumimi I darkes. 💬Dita e dyte Pas konsumimit te mengjesit do te nisemi perseri drejt qytetit te Ohrit ku do te bejme nje vizite te shkurter ne Gjirin e Eshtrave I vendosur mbi Liqenin e Ohrit një nga liqenet më të vjetra dhe më të thella të Europës, në kufirin mes Maqedonisë dhe Shqipërisë. Kjo zonë ka tërhequr turistë prej shekujsh.. Pas kesaj vizite do te vazhdojme per ne zonen e Shen Naumit ku do te kemi mundesi per viziten ne manastir dhe per te shijuar ambjentin e kendshem prane liqenit te Ohrit. Do te nisemi drejt doganes se tushemishtit dhe do te bejme ndalesen e fundit ne qytetin e Pogradecit ku do te ndalojme ne zonen e Drilonit dhe do te vizitojme fshatin turistik Tushemisht ose ndryshe fshatin e Teto Ollges. Ndalesa ne Pogradec do te jete gjithashtu nje mundesi e mire per konsumimin e drekes. Me pas nisja per ne Tirane me ndalesa te shkurtra per pushim. Fundi I sherbimit tone ! ☎ Per Rezervime: +355 682059020/ +355 664000016 ✉️👍Ose na shkruani ne Inbox 📍: Rruga e Durresit , perball bllokut te ambasadave, (20m siper gjimnazit Qemal Stafa
Next
Countrys
Seychelles Singapore Slovakia Slovenia Somalia Spain Sri Lanka Suriname Swaziland Sweden Switzerland Taiwan Ghana Greece Grenada Guatemala Guinea Guinea-Bissau Guyana Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Israel Italy Jamaica Japan Jordan Kazakhstan Kenya Kiribati Kuwait Kyrgyzstan Kosovo Laos Latvia Lebanon Lesotho Liberia Libya Liechtenstein Lithuania Luxembourg Macao Macedonia Malaysia Maldives Mali Malta Mexico Moldova Monaco Mongolia Montenegro Morocco Myanmar Mozambique Namibia Nepal Netherlands New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Afghanistan Albania Algeria Andorra Angola Antigua and Barbuda Argentine Armenia Australia Austria Azerbaijan Bahrain Bangladesh Barbados Belarus Belgium Belize Benin Bhutan Bosnia Botswana Brazil Bulgaria Burundi Cambodia Cameroon Canada Chad Chile China Colombia Comoros Congo Costa Rica Croatia Cuba Cyprus Czech Republic Denmark Djibouti Dominican Republic Timor-Leste Ecuador Egypt El Salvador Equatorial Guinea Estonia Falkland Islands Faroe Islands Finland French Gabon Gambia Georgia Germany North Korea Norway Oman Pakistan Panama Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Qatar Romania Russia Rwanda Samoa San Marino Saudi Arabia Senegal Serbia
Citys
Istanbul Prague Athens Jerusalem Tokyo New York City London Singapore Sydney Los Angeles Berlin Madrid Shanghai Paris Zürich Luxor Moscow Dubai Rome Toronto Miami Amsterdam Barcelona
Tag
vma2016 donaldtrump hillaryclinton rio2016 photography music student photographer fashion girl love art food nature life cute beauty dog fun model blogger fitness style beautiful design designer cat me boy funny asian singer dancer makeup happy swag pretty family musician awesome follow friends photo cool cats creative random

ABOUT surfinginmap.club
This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.

Home page
▲!
Close (X)